-20%

Щітка для волосся масажна прямокутна м'яка Titania art.1873
389 ₴
311,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1873
+380939761412
- +380 (93) 976-14-12Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка для волосся масажна прямокутна м'яка
Стильна масажна щітка для волосся Titania, завдовжки 25,5 см і робочою прямокутною формою 8х8 см. з оригінальною зручною ручкою.
Пластикові штирки з круглими головками дають змогу легко розчісувати волосся й чудово масажувати шкіру голови.
Щітка універсальна та підходить для будь-яких типів волосся.
На вибір є три кольори: Зелений, блакитний, рожевий, жовтогарячий.
Розміри: 255х80х40 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titania |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Тип зубців гребінця | Комбіновані |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Термостійкість | Так |
| Антистатичність | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина зубців | 12 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Вага | 108 г |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 80 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль | Романтичний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумована ручка | Так |
| Довжина рукоятки | 100 |
| Тип | Щітка |
| Складна ручка | Немає |
| Кількість рядів | 15 |
| Матеріал щетини | Пластик |
| Форма щітки | Прямокутна |
| Матеріал основи | Пластик |
| Круглий накінечник | Так |
| Наскрізні отвори | Немає |
| Колір | Блідо-рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311,20 ₴





