Новинка
-20%

Дзеркало косметичне з присосками з 10 кратним збільшенням
259 ₴
207,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1566
+380 (93) 976-14-12
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало косметичне TITANIA з 10-кратним збільшенням та присосками (8,5 см). Незамінний помічник для проведення точних косметологічних процедур та створення бездоганного макіяжу. Завдяки потужному 10-кратному збільшенню (10x), дзеркало дозволяє детально розглянути кожну ділянку шкіри, що ідеально підходить для корекції брів, встановлення контактних лінз або ретельного нанесення підводки. На зворотному боці корпусу розташовані дві надійні вакуумні присоски, які дозволяють легко зафіксувати аксесуар на будь-якій гладкій поверхні: великому настінному дзеркалі, кахлі або склі. Компактний розмір робить його зручним як для стаціонарного використання у ванній кімнаті, так і для подорожей. Лаконічний білий корпус та висока якість оптики від німецького бренду гарантують комфорт і довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titania |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Збільшуюча |
| Збільшення | 10 х |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Діаметр | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 44 г |
| Колір | Чорний |
| Вид дзеркала | Одинарне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207,20 ₴





