Манікюрна пилка TITANIA арт.1030/B має дві сторони, надаючи різної жорсткості. З її допомогою Ви легко зможете доглядати за своїми нігтями.Пилочка упакована в блістерне паковання й захищена від зовнішніх пошкоджень.Кажий виріб перевірений на якість. За допомогою манікюрної пилочки TITANIA Ви розв'яжете всі свої проблеми з нігтиками й у Вас залишаться найяскравіші та приємні враження.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | до 120 грит |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Тип пилочки по матеріалу | Пластикова |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Titania |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина пилки | 7 мм |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для манікюру |
| Вид | Манікюрна пилочка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴







