
Аплікатор подушка для макіяжу косметичний Titania art.2931
106 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2931
- +380 (93) 976-14-12Менеджер
Аплікатор подушка для макіяжу косметичний
Дрібнопористий спонж TITANIA овальної форми, 5,5*7 см, ідеально підходить для рівномірного нанесення макіяжу та призначений для використання таких косметичних засобів, як пудра або тональні основи. Також спонжем можна розтушувати рум'яна або поправити макіяж упродовж дня. Спонж можна використовувати як вологим, так і сухим. Паковання із застібкою для багаторазового використання.
Щоб створити бездоганний макіяж, необхідно вибрати якісні аксесуари для нанесення пудри та тональних засобів рідкої або кремоподібної консистенції. Для цього фахівці відомого німецького бренда Titania розробили модель спонжа розміром 5,5 х 7 см. Аксесуаром овальної форми зручно наносити не тільки тонувальні засоби, а й рум'яна, а також ним можна розтушовувати або коригувати макіяж.
Спонж призначений для застосування як у сухому, так і у вологому вигляді. Поверхня цього зручного аксесуара мікропориста, що дає змогу легко наносити та розподіляти ваші улюблені косметичні засоби, не збільшуючи їх витрати. Спонж поміщений у зручне паковання багаторазового застосування із застібкою.
Спосіб застосування: невелику кількість тонального засобу нанесіть на спонж. Потім, лише злегка торкаючись, розподіліть засіб на шкірі масажними лініями. Якщо є різкі переходи, згладьте їх спонжем.
Спонж косметичний TITANIA дрібнопористий, овальний (5,5х7,0 см, білий). Професійний інструмент для створення бездоганного та рівномірного тону обличчя. Завдяки унікальній дрібнопористій структурі, спонж економно поглинає косметику та забезпечує ідеальне розтушовування без смуг і плям. Універсальна овальна форма дозволяє однаково ефективно працювати як з широкими ділянками обличчя, так і з важкодоступними зонами. Аксесуар підходить для сухого та вологого нанесення пудри, тональних основ, консилерів або рум'ян. М'який та делікатний матеріал не подразнює шкіру, а спеціальна упаковка із застібкою (зип-пакет) гарантує гігієнічне зберігання та зручність транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titania |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Спонж латексний |
| Форма | Овальна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 5 г |
| Матеріал | Поролон |
| Тип пензля | Аплікатор |
| Комплектація пензликами | Аплікатор, Спонж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для макіяжу |
| Вид | Спонж |
- Ціна: 106 ₴



